KONST / Litografier / Färglitografi 7528197
nr 752 8197
Färglitografi
signerad, Komposition, 120/220, bladets mått: . 76 x 47
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:48:23
3/4 13:16:37
8/4 22:42:45
150 kr